درباره ما

معرفی موسسه پاراکس

موسسه آموزشی علوم وفنون پاراکس، مرکز آموزش زبانهای خارجی در سال ۱۳۹۰ راه اندازی و تاسیس گردیده است. مدیران این موسسه بزرگ آموزشی با تجربیات موفق و بیش از ۱۵سال سابقه آموزشی و مدیریتی با هدف بازدهی بالاتر و سرعت بیشتر در فراگیری متقاضیان زبانهای خارجی تحت سیستم های نوین آموزشی، این موسسه را تاسیس نموده اند.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت مجوز برگزاری آزمون اصلی آیلتس در مشهد با همکاری موسسه عصر دین و دانش تهران گردیده است و در این زمینه موسسه پاراکس تنها موسسه آموزشی زبان در سطح شهر مشهد می باشد که امکان برگزاری این آزمون را دارد. همچنین با برنامه های تدوین شده و منظم و حضور اساتید مجرب در دوره های آمادگی آزمون آیلتس متقاضیان را برای کسب بهترین نتیجه در این آزمون مهم آماده می سازد.  

با توجه به آنکه سن زبان آموز در شکل دادن به نیازها، انگیزه ها و فرآیند یادگیری نقش تعیین کننده ای را بازی می کند، موسسه آموزشی علوم و فنون پاراکس از معدود موسساتی است که دوره های خود را جداگانه در پنج گروه سنی نونهالان (۴-۳ سال)، خردسالان (۷-۴ سال)، کودکان (۱۲-۷ سال)، نوجوانان (۱۷-۱۲ سال) و بزرگسالان ارائه می کند.

 سطوح و مقاطع در این دوره ها نیز از چهارچوبی که توسط اتحادیه اروپا و در قالب جداول CEFR برای هر زبان اروپایی از جمله انگلیسی، فرانسه و آلمانی تعریف شده اند، پیروی می کند. بدین ترتیب تعیین سطح، انتخاب کتاب ها و تعریف و تدوین سیلابس و ارزیابی و سنجش شفاهی و کتبی دانشجویان در طول ترم و پایان مقاطع نیز بر همین اساس تدوین شده است.

 در حال حاضر آموزش زبانهای انگلیسی و فرانسه (تمام گروه های سنی و به صورت دوره های عمومی و خصوصی)،آلمانی و ترکی (گروه سنی نوجوانان ، بزرگسالان و به صورت دوره های عمومی و خصوصی)، اسپانیایی، روسی و ایتالیایی ( به صورت خصوصی) در موسسه پاراکس ارائه می شوند.

معنی واژه پاراکس

نامی ایرانی و اصیل است و ریشه ای اوستایی دارد. پاراکس به معنی "پرواز با قلم آهنین" الهام بخش پرواز و رشد بی نهایت در آسمان علم و فرهنگ با اراده و قلمهایی آهنین و استوار است که نشان از آرمان وهدف موسسین ومدیران این مجموعه آموزشی دارد.

مکان موسس پاراکس به آدرس زیر تغییر یافت:

بلوار سجاد – بین سجاد ۱۴ و ۱۶

پلاک ۳۴۲ طبقه دوم